Zpětné vazby

S paní Monikou byla perfektní domluva od začátku až do konce. Představu o mé svatební kytici vystihla dokonale, také ostatní menší kytice a korsáže byly nádherné. Kytice jsme vyzvedávali večer před svatbou, byly skvěle připraveny k ukladnění. Moc děkujeme za skvělý servis a pokud někdo sháníte (nejen) svatební floristku, paní Moniku můžeme vřele doporučit.

Adriana Blahušová

Doporučuji všemi deseti! Již před 2 lety jsme byli na svatbě kamarádce, kde ji dělala paní Monika výzdobu a moc se nám to líbilo, takže jsem měla ve výběru dekoratérky jasno. Paní je velice příjemná, ochotná, vždy mi ráda se vším pomohla, poradila, komunikace taky skvělá. Měla jsem nějakou představu výzdoby, ale to, co paní Monika vytvořila na naší svatbě předčilo mé očekávání. Jedním slovem nádhera, všichni moc chválili. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro MonaDekor. Ještě jednou moc děkujeme. V&M Čmielovi

Vendula Čmielová


Jméno firmyMůžu všem jenom doporučit!! Nádherné kytice, sympatická žena, komunikace, domluva..všechno na jedničku☺️


Nikola Kiszová

Skvělý přístup, komunikace a nápady. Sál byl skvěle nazdobený, kytice taky sklidily úspěch.

paní nám dokonce sama od sebe jela překontrolovat a opravit venkovní výzdobu v den svatby, jestli přežila bouřku.

Můžeme jedině doporučit.

Michael Zhasil

před 3 měsíci

Pokud můžu hovořit i za manželku, tak perfektní jednání, skvělá domluva a snaha vyjít vstříc behem předání květin. Mile nás překvapila komunikace mezi MonaDekor a Cake Art Třinec , což je vidět na tom nádherném dortu. Jednoduše kytice, korsáže, náramky... dokonalost sama.


Dominik Kufa

před 3 měsíci

S paní Monou jsem moc spokojená, vždy mi navázala kytičky podle přání a příležitosti, nebyl problém ani v krátkém čase. Vždy úchvatná práce a příjemné jednání.

Moc doporučuji :)Michaela Hrubcová

před rokem

Ráda bych chtěla poděkovat Monice za krásnou květinovou výzdobu naší svatby. Monika už na první schůzce mne mile překvapila svým profesionálním přístupem a vstřícností, celá komunikace kolem květinové výzdoby probíhala úžasně.

Budoucím nevěstám můžu vřele doporučit

MonaDekor děkujeme

Žaneta a Igor


Žaneta Mrówkova

před 7 měsíci

Spolupráce s paní Monikou byla naprosto skvělá. Vyšla mi vstříc ve všech mých požadavcích a za to jí patří velký dík. Trpělivě naslouchala všem mým požadavkům, a také poradila, do čeho se vyplatí vynaložit finance a kde by třeba ubrala. Nebála se také speciálního vývazku pro pejska  na obojek.

Jako typická vystresovaná nevěsta jsem paní Monice dala zabrat, přesto jsme to zvládly a já si nemohla vybrat lépe. Děkuju !   

Jana Sajdoková Lindovská

před 4 měsíci

Moc doporučuji. Paní byla velmi příjemná.

Udělala mi svatební kytici podle mých představ. Určitě si u ní nechám znovu něco uvázat.Wendy

před 4 měsíci

Za mně 5 hvězdiček, byla jsem moc spokojená s domluvou a samozřejmě se zprostředkováním. Paní Monika je velmi sympatická, ochotná a hodná. Květiny i doplňky byly naprosto úžasné. Rovněž jsme byli spokojení s výzdobou místa obřadu i hostiny.

Doporučujeme !

Blanka Pyszková

před rokem

Mockrát děkujeme za nádherný flower box. Rychlá a snadná domluva, milý přístup. Můžeme jen doporučit.

Radomír Lysek

před rokem

Květiny byly nádherné, komunikace s paní je perfektní ( odpovídá rychlostí blesku, se vším vyjde maximálně vstříc  )

Pro svůj velký den jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího.Petra Frydrychová

před 9 měsíci

S Paní Monikou jsme se potkali na svatebním festivalu a byla to pro nás jasná volba. Skvělá domluva, od začátku všechno klaplo, jak jsme se domluvili.
Setkali jsme se i na svatebním místě a dořešili detaily. V podstatě jsem skoro vše nechala na paní Monice a jen řekla barvy, do kterých bych chtěla svatbu mít. Byla jsem naprosto spokojená a mnoho svatebčanů říkalo, že krásnější výzdobu dlouho neviděli. Mohu jen doporučit a budu se zase opakovat, mockrát děkujeme za všechno 🙏😊🥰❤️

Kristýna Hančarová


Paní Mona je moc šikovná. Její krásná květinová výzdoba krásně zpříjemnila a doplnila náš svatební den. Byli jsme jak s jednáním, tak i výslednými květinami moc spokojeni. Květiny byli nádherné a dlouho vydržely, protože byly čerstvé.
MonaDekor doporučujeme všemi deseti. 🩷 moc radi si zase něco objednáme.

Klára Szturc


Paní Monika je moc milá a ochotná floristka, u které je vidět, že pracuje poctivě a od srdce. Od začátku s ní byla skvělá domluva, poradila se vším co bylo potřeba, nic nebyl problém a vyšla nám ve všem vstříc. Květiny, korsáže i veškeré další květinové doplňky byly přesně podle mých představ a perfektně připravené. Rozhodně tedy doporučuji!

Hedvika RajnochováNapište mi i Vy,

budu moc vděčná za Vaše zpětné vazby